V zahradě, olej na plátně, 60 x 73 cm, signováno vlevo dole A. Zábranský, oboustranná malba, původní adjustace

Písemný limit

Zábranský Adolf (1909 - 1981)

Zábranský Adolf (1909 - 1981)

Zábranský Adolf (1909 - 1981)

Zábranský Adolf (1909 - 1981)

Zábranský Adolf (1909 - 1981)

Zábranský Adolf (1909 - 1981)