V zahradě, olej na plátně, 60 x 73 cm, signováno vlevo dole A. Zábranský, oboustranná malba, původní adjustace

Písemný limit

Aukce se koná v sobotu 14.5.2016 od 14:00 hod. v Paláci Žofín, Slovanský ostrov 226, Praha 1 - www.zofin.cz.

Předaukční výstava bude probíhat od pondělí 18. 4. do pátku 13. 5. 2016 v prostorách naší pražské prodejny, v ulici Rytířská 532/9.

Prohlížení katalogu v PDF

Aukční katalog ke stažení v PDF

Zábranský Adolf (1909 - 1981)

Zábranský Adolf (1909 - 1981)

Zábranský Adolf (1909 - 1981)

Zábranský Adolf (1909 - 1981)

Zábranský Adolf (1909 - 1981)

Zábranský Adolf (1909 - 1981)