litografie na papíře, rok 1923, X. VÝSTAVA K. V. U. ALEŠ, Souborná výstava Jana Zrzavého, tisk Lit. Bilík a spol Brno, rozměry 95 x 62,5 cm, rámováno a zaskleno

Písemný limit

Zrzavý Jan (1890 - 1977)

Zrzavý Jan (1890 - 1977)

Zrzavý Jan (1890 - 1977)

Zrzavý Jan (1890 - 1977)

Zrzavý Jan (1890 - 1977)

Zrzavý Jan (1890 - 1977)

Zrzavý Jan (1890 - 1977)

Zrzavý Jan (1890 - 1977)