Rakousko, Vídeò, poèátek 20. století, monumentální secesní váza zdobená figurální plastikou, signováno Louger, terakota, patinováno, znaèeno vtlaèenou znaèkou Goldscheider, znaèeno modelerém a èíslem modelu, celkové rozmìry 90 x 36 x 36 cm

Písemný limit

Monumentální váza Goldscheider - J. Louger