Rakousko, Vídeò, 20. léta 20. století, Goldscheider, motýlí žena, èast stolní lampy, znaèeno Made in Austria, Goldscheider Wien, Hand decorated, mode 5230, 1968, 8, signováno Laurenzl, celkové rozmìry 52 x 41,5 x 15 cm

Písemný limit

Motýlí žena Goldscheider - Josef Lorenzl