Nìmecko, 20. léta 20. století, návrh Karl Himmelstoss, bílý porcelán, barevnì kolorovaný, znaèeno zelenou tištìnou podglazurní znaèkou Rosenthal Selb-Bavaria, vtlaèené èíslo modelu K. 628, signováno K. Himmelstoss, celkové rozmìry 17 x 29 x 16 cm

Písemný limit

Porcelánový popelník s plastikou Turka - Rosenthal