Èechy, 2. polovina 18. století, pohár s víkem, èiré bezbarvé sklo, rytý erb, na plastických plochách zlaceno, spodní èást poháru i víko broušené do hran, víko na plastických plochách zlaceno, celkové rozmìry 21 x 9 x 9 cm

Písemný limit

Barokní Slezský pohár s víkem

Barokní Slezský pohár s víkem

Barokní Slezský pohár s víkem

Barokní Slezský pohár s víkem

Barokní Slezský pohár s víkem

Barokní Slezský pohár s víkem

Barokní Slezský pohár s víkem

Barokní Slezský pohár s víkem