Čechy, 2. polovina 19. století, signováno Freudl, čiré bezbarvé sklo, žlutá lazura, brus, fasety i patka tvarovany do obloučků, malba švarclotem na podkladu zlaté barvy s motivem: odpočinek po lovu, celkové rozměry 20 x 10 x 10 cm

Písemný limit

Pohár signovaný Freudl

Pohár signovaný Freudl

Pohár signovaný Freudl

Pohár signovaný Freudl

Pohár signovaný Freudl

Pohár signovaný Freudl

Pohár signovaný Freudl

Pohár signovaný Freudl

Pohár signovaný Freudl

Pohár signovaný Freudl