Francie, 20. až 30. léta 20. století, citronová žluť přejímaná hnědou a modrou sklovinou, lept doplněný malbou s motivem hnědých květů, ve spodní části signováno Ars, celkové rozměry 25,5 x 14,7 x 14,7 cm

Písemný limit

Secesní Váza Arsall

Secesní Váza Arsall

Secesní Váza Arsall

Secesní Váza Arsall

Secesní Váza Arsall

Secesní Váza Arsall

Secesní Váza Arsall

Secesní Váza Arsall

Secesní Váza Arsall

Secesní Váza Arsall