Èechy, 1. tøetina 20. století, bezbarvé sklo, hranový brus, malováno emailem, kvìtinový dekor, zlaceno, celkové rozmìry 14,5 x 14 x 14 cm

Písemný limit

Skleněný nástolec zdobený emailem