Èechy, 20. léta 20. století, váza s oroplastickým dekorem, dekor s antickým výjevem zlacený, hnìdou a olovovì zelenou barvou zatíraný, hranovaná s dvanácti fasetami, rubínové sklo, celkové rozmìry 13 x 10 x 10 cm

Písemný limit

Váza Moser

Váza Moser

Váza Moser

Váza Moser

Váza Moser

Váza Moser