Èechy, 60. až 70. léta 19. století, èiré zelené sklo pøejímané bílým opálem, malba zlatem a emailovými barvami, medailon dvou dívek s kvìtinou a tøemi kvìtinovými kompozicemi, patka zdobena probrušováním a malbou zlatem, signováno: F. Vejth, celkové rozmìry 38 x 15 x 15 cm

Písemný limit

Váza signovaná F. Vejth

Váza signovaná F. Vejth

Váza signovaná F. Vejth

Váza signovaná F. Vejth

Váza signovaná F. Vejth

Váza signovaná F. Vejth

Váza signovaná F. Vejth

Váza signovaná F. Vejth

Váza signovaná F. Vejth

Váza signovaná F. Vejth

Váza signovaná F. Vejth

Váza signovaná F. Vejth

Váza signovaná F. Vejth