Rakousko-Uhersko, 2. polovina 19. století, støíbrné svícny, ryzost 800/1000, znaèeno R-U puncovní znaèkou Diana, znaèka zlatníka JD, celková váha 553 g, rozmìry svícnu 30 x 14 x 14 cm

Písemný limit

Párové stříbrné svícny

Párové stříbrné svícny

Párové stříbrné svícny