Rakousko-Uhersko, poèátek 20. století, plasticky zdobeno, pùvodní sklenìná vložka, znaèeno RU puncovní znaèkou Diana, znaèka zlatníka FB, ryzost 800/1000, celková váha 271 g, celkové rozmìry 20 x 10 x 10 cm

Písemný limit

Secesní stříbrný košík

Secesní stříbrný košík

Secesní stříbrný košík

Secesní stříbrný košík

Secesní stříbrný košík

Secesní stříbrný košík