počátek 20. století, stříbrný košík, plasticky zdobeno, původní skleněná vložka, R-U dovozový punc AV, ryzost 800/1000, celková váha 1264 g, celkové rozměry 40 x 25,5 x 25,5 cm

Písemný limit

Secesní stříbrný košík

Secesní stříbrný košík

Secesní stříbrný košík

Secesní stříbrný košík

Secesní stříbrný košík

Secesní stříbrný košík

Secesní stříbrný košík