Rakousko-Uhersko, konec 19. století, støíbrná cukøenka, zdobená rostlinným dekorem, R-U puncovní znaèka Diana, ryzost 800/1000, váha 332 g, celkové rozmìry 10 x14 x 12 cm

Písemný limit

Stříbrná cukřenka

Stříbrná cukřenka

Stříbrná cukřenka

Stříbrná cukřenka

Stříbrná cukřenka

Stříbrná cukřenka

Stříbrná cukřenka

Stříbrná cukřenka

Stříbrná cukřenka

Stříbrná cukřenka

Stříbrná cukřenka