Nìmecko, Hanau, 19. století, dvoudílný støíbrný model lodi s bohatou figurální a plastickou výzdobou, celkem 12 kusù figur, oddìlitelná horní èást, v trupu lodi úložný prostor, nìkolikrát znaèeno a puncováno, nìmecké znaèky Hanau, R-U dovozový punc AV, støíbro o ryzosti 800/1000, celková váha 1345 g, celkové rozmìry 30,5 x 35 x 8 cm

Písemný limit

Stříbrný model lodi s figurální výzdobou