2. polovina 19. století, pozlacený a postøíbøený obecný kov, uvnitø vyložená èerveným sametem, pùvodní zámek i klíèek, celkové rozmìry 14 x 13,5 x 8,5 cm

Písemný limit

Figurálně a reliéfně zdobená šperkovnice