Støední Evropa, konec 18. století, osmiramenný klasicistní lustr, øezbované døevo, pùvodní zlacení, novì elektrifikováno, restaurováno, celkové rozmìry 73 x 65 x 65 cm

Písemný limit

Klasicistní lustr

Klasicistní lustr

Klasicistní lustr

Klasicistní lustr

Klasicistní lustr

Klasicistní lustr