Støední Evropa, 18. až 19. století, raritní šperkovnice signovaná H. Jacob, øezbovaná schránka z bukového døeva, zdobeno figurálními slonovinovými plastikami, celkem 31 kusù plastik, uvnitø šperkovnice - døevìná vyjmutelná vložka dìlená na ètyøi oddíly, zámek, klíè, celkové rozmìry 27 x 46 x 31 cm

Písemný limit

Raritní řezbovaná šperkovnice zdobená figurální slonovinou