Itálie, 18. až 19. století, luxusnì provedené miskové váhy, plasticky zdobené - hlavy býkù, zlacená mosaz, kované železo, znaèeno PORTATA * DIECI *CHILOG, ROM * 560 *GR, celkové rozmìry 112 x 138 x 55 cm

Písemný limit

Raritní velké miskové váhy

Raritní velké miskové váhy

Raritní velké miskové váhy

Raritní velké miskové váhy

Raritní velké miskové váhy

Raritní velké miskové váhy

Raritní velké miskové váhy

Raritní velké miskové váhy

Raritní velké miskové váhy

Raritní velké miskové váhy

Raritní velké miskové váhy

Raritní velké miskové váhy

Raritní velké miskové váhy

Raritní velké miskové váhy

Raritní velké miskové váhy