Pravdìpodobnì Nizozemí, 17. století, šestiramenný lustr, zlacená mosaz, odnímatelná ramínka a zrcátka, jedno rameno mírnì poškozeno, celkové rozmìry 46 x 45 x 45 cm

Písemný limit

Renesanční lustr, 17. století

Renesanční lustr, 17. století

Renesanční lustr, 17. století

Renesanční lustr, 17. století