2. polovina 18. století, celopažbená zbraň s francouzským křesadlovým zámkem, zámková deska signovaná P.R.B, pažba z ořechového dřeva zdobena řezbou, značeno G.C., kování mosazné, zdobené rytinou, dřevěný nabiják, změřená ráže
15 mm, celková délka 107,5 cm

Písemný limit

Jednuška s křesadlovým zámkem

Jednuška s křesadlovým zámkem

Jednuška s křesadlovým zámkem

Jednuška s křesadlovým zámkem

Jednuška s křesadlovým zámkem

Jednuška s křesadlovým zámkem

Jednuška s křesadlovým zámkem

Jednuška s křesadlovým zámkem

Jednuška s křesadlovým zámkem