Přelom 19. a 20. století, Rakousko-Uherská dělostřelecká kartuše, stříbrný a zlacený obecný kov, mosaz, kůže, celkové rozměry 9,5 x 14,5 x 4 cm

Písemný limit

Rakousko-Uherská patrontaška

Rakousko-Uherská patrontaška

Rakousko-Uherská patrontaška

Rakousko-Uherská patrontaška

Rakousko-Uherská patrontaška

Rakousko-Uherská patrontaška

Rakousko-Uherská patrontaška