Luxusní sponton na døevìné rukojeti, 17. století, oboustrannì zdobeno leptaným figurálním a rostlinným motivem, znaèeno, døevìná rukojeť pozdnìjší datace, délka kovové èást 62,5 cm, celkové rozmìry 197,5 x 15 x 4 cm

Provenience: z majetku Lobkowiczù

Písemný limit

Sponton zdobený leptem, 17. století