Plachetnice v přístavu, olej na plátně, signováno vpravo dole Jos. Svoboda, rozměry malby 90,5 x 90,5 cm, celkové rozměry s rámem 109 x 109 cm, malba ve velmi dobrém původním stavu, viz foto, poškozený rám.

Vyvolávací cena:
30 000 Kč
50 000 - 70 000 Kč

Písemný limit

Josef Svoboda (1901-1945)

Josef Svoboda (1901-1945)

Josef Svoboda (1901-1945)

Josef Svoboda (1901-1945)

Josef Svoboda (1901-1945)