Ze Dvořišť, rok 1942, olej na kartonu, signováno a datováno vpravo dole O. Blažíček 42, na rubu razítko, autorský přípis a výstavní štítek, rozměry malby 50 x 40 cm, celkové rozměry s rámem 65 x 55 cm, velmi dobrý původní stav, viz foto, nepatrně poškozeno, autorská adjustace, zaskleno.

Vystaveno v roce 1957 v Krajské galerii v Jihlavě pod číslem 96.

Vyvolávací cena:
80 000 Kč
140 000 - 180 000 Kč

Písemný limit

Oldřich Blažíček (1887 - 1953)