Letní odpoledne za humny, olej na kartonu, signováno vlevo dole O. Bubeníček, rozměry malby 58,5 x 73,5 cm, celkové rozměry s rámem 65,5 x 80,5 cm, velmi dobrý původní stav, viz foto, nepatrně poškozeno, originální adjustace, zaskleno.

Vyvolávací cena:
36 000 Kč
55 000 - 75 000 Kč

Písemný limit

Ota Bubeníček (1871 - 1962)

Ota Bubeníček (1871 - 1962)

Ota Bubeníček (1871 - 1962)

Ota Bubeníček (1871 - 1962)

Ota Bubeníček (1871 - 1962)

Ota Bubeníček (1871 - 1962)

Ota Bubeníček (1871 - 1962)