Nejedlý Otakar (1883 - 1957)
Nejedlý Otakar (1883 - 1957)
Nejedlý Otakar (1883 - 1957)
Nejedlý Otakar (1883 - 1957)
Nejedlý Otakar (1883 - 1957)
Nejedlý Otakar (1883 - 1957)
Nejedlý Otakar (1883 - 1957)

Jaro v Dražejově, rok 1929, olej na plátně, 51 x 81 cm, signováno vlevo dole Ot. Nejedlý, na rubu přípis s datací, autorské ověření pravosti díla z roku 1956, štítek z aukčního prodeje z 90. let 20. století, původní adjustace, mírně poškozeno.

Písemný limit