Návrh lunety do Národního divadla v Praze, rok 1951, kresba tužkou na papíře, rozměry lunety 26,5 x 46,5 cm, signováno a datováno vpravo dole M. Švabinský 51, dvě pozůstalostní razítka, přípisy, rámováno, paspartováno, zaskleno.

Provenience: z pozůstalosti Maxe Švabinského

Vyvolávací cena:
95 000 Kč

150 000 - 160 000 Kč

Písemný limit