Mucha Alfons (1860 - 1939)
Mucha Alfons (1860 - 1939)
Mucha Alfons (1860 - 1939)
Mucha Alfons (1860 - 1939)
Mucha Alfons (1860 - 1939)

Barevná litografie na papíře, rok 1912, značeno vlevo dole Mucha 12., KRAJINSKÁ VÝSTAVA V IVANČICÍCH OD 27. ČERVENCE 1913 DO 7. ZÁŘÍ, vydal V. Neubert Smíchov, rozměry 94 x 59,5 cm, velmi dobrý stav – mírně poškozeno.

Písemný limit