Barevná litografie na papíře, rok 1912, značeno vlevo dole Mucha 12., KRAJINSKÁ VÝSTAVA V IVANČICÍCH OD 27. ČERVENCE 1913 DO 7. ZÁŘÍ, vydal V. Neubert Smíchov, rozměry 94 x 59,5 cm, velmi dobrý stav – mírně poškozeno.

Vyvolávací cena:
60 000 Kč

75 000 - 80 000 Kč

Písemný limit