Rakousko-Uhersko, Vídeň, okolo roku 1910, návrh Anton Klieber, keramika glazovaná, značeno vtlačenou značkou Wiener Keramik, číslo modelu 177, odborně restaurovaná glazura u hlavičky, celkové rozměry: 11 x 9,5 x 10 cm.

Vyvolávací cena:
10 000 Kč

20 000 - 25 000 Kč

Písemný limit