Zlatá brož s miniaturou Tiffany

Rakousko-Uhersko, přelom 19. a 20. století, ručně malovaná miniatura od firmy Tiffany, horský křišťál, perleť, brož ze zlata o ryzosti 585/1000, rakousko-uherský punc - hlava lišky, celková váha 9,53 g, celkové rozměry 4,5 x 2,4 x 1,2 cm.

Písemný limit