Rakousko-Uhersko, přelom 19. a 20. století, ručně malovaná miniatura od firmy Tiffany, horský křišťál, perleť, brož ze zlata o ryzosti 585/1000, rakousko-uherský punc - hlava lišky, celková váha 9,53 g, celkové rozměry 4,5 x 2,4 x 1,2 cm.

Písemný limit

Srdečně Vás zveme na 4. sálovou aukci výtvarného umění a starožitností, která se bude konat v sobotu 11. 11. 2017 od 14:00 hod. v Galerii USTAR, Rytířská 532/9, 110 00 Praha 1.

Zlatá brož s miniaturou Tiffany