Střední Evropa, konec 19. století až 1. třetina 20. století, korpus z měkkého dřeva, překližka, jasanová dýha, horní část s odklápěcí deskou, přihrádkami a úložným prostorem na šicí potřeby, původní stav – poškozeno, celkové rozměry 76,5 x 55,5 x 55,5 cm.

Písemný limit

29.11.2018 17:00

Srdečně Vás zveme na 5. sálovou aukci výtvarného umění a starožitností, která se bude konat ve čtvrtek 29. 11. 2018 od 18:00 hod. v Galerii USTAR, Rytířská 532/9, 110 00 Praha 1.

Šicí stolek

Šicí stolek

Šicí stolek

Šicí stolek

Šicí stolek

Šicí stolek

Šicí stolek

Šicí stolek

Šicí stolek