Střední Evropa, konec 19. století až 1. třetina 20. století, korpus z měkkého dřeva, překližka, jasanová dýha, horní část s odklápěcí deskou, přihrádkami a úložným prostorem na šicí potřeby, původní stav – poškozeno, celkové rozměry 76,5 x 55,5 x 55,5 cm.

Písemný limit

29.11.2018 17:00

Šicí stolek

Šicí stolek

Šicí stolek

Šicí stolek

Šicí stolek

Šicí stolek

Šicí stolek

Šicí stolek

Šicí stolek