Francie, Paříž, 2. třetina 18. století, reliéfní zlacený číselník, značeno Boucheret A Paris, smaltové štítky s římskými číslicemi I. až XII., hodinová schránka intarzovaná mosazí, zdobená bronzovými aplikami, stroj s 1/2 bitím na zvoneček, značeno Boucheret A Paris, krok vřetenového typu, stroj v chodu, celkové rozměry 81 x 40 x 18 cm.

Písemný limit

29.11.2018 17:00

Srdečně Vás zveme na 5. sálovou aukci výtvarného umění a starožitností, která se bude konat ve čtvrtek 29. 11. 2018 od 18:00 hod. v Galerii USTAR, Rytířská 532/9, 110 00 Praha 1.

Velké barokní stolní hodiny – Boucheret A Paris