Střední Evropa, konec 19. století až počátek 20. století, řezbované dřevo, částečně zlaceno plátkovým zlatem, fasetové zrcadlo o rozměrech 62 x 62 cm, celkové rozměry 91 x 91 x 10 cm.

Písemný limit

29.11.2018 17:00

Zrcadlo s rámem florentského typu