Střední Evropa, konec 19. století až počátek 20. století, řezbované dřevo, částečně zlaceno plátkovým zlatem, fasetové zrcadlo o rozměrech 62 x 62 cm, celkové rozměry 91 x 91 x 10 cm.

Písemný limit

29.11.2018 17:00

Srdečně Vás zveme na 5. sálovou aukci výtvarného umění a starožitností, která se bude konat ve čtvrtek 29. 11. 2018 od 18:00 hod. v Galerii USTAR, Rytířská 532/9, 110 00 Praha 1.

Zrcadlo s rámem florentského typu