Mužská hlava z profilu, 90. léta 19. století, olej, plátno na kartonu, rozměry malby 35,5 x 34 cm, signováno vlevo dole M Švabinský, na rubu razítko, rámováno, zaskleno.

Písemný limit

29.11.2018 17:00

Švabinský Max (1873-1962)

Švabinský Max (1873-1962)

Švabinský Max (1873-1962)

Švabinský Max (1873-1962)

Švabinský Max (1873-1962)

Švabinský Max (1873-1962)