Mužská hlava z profilu, 90. léta 19. století, olej, plátno na kartonu, rozměry malby 35,5 x 34 cm, signováno vlevo dole M Švabinský, na rubu razítko, rámováno, zaskleno.

Písemný limit

29.11.2018 17:00

Srdečně Vás zveme na 5. sálovou aukci výtvarného umění a starožitností, která se bude konat ve čtvrtek 29. 11. 2018 od 18:00 hod. v Galerii USTAR, Rytířská 532/9, 110 00 Praha 1.

Švabinský Max (1873-1962)

Švabinský Max (1873-1962)

Švabinský Max (1873-1962)

Švabinský Max (1873-1962)

Švabinský Max (1873-1962)

Švabinský Max (1873-1962)