Nástěnný reliéf, 20. až 30. léta 20. století, design - Jaroslav Horejc (1886-1983), provedení odlitku - Franta Anýž (1876-1934), patinovaná litina, značeno vpravo dole F. Anýž, celkové rozměry 46 x 46 x 2,5 cm.

Písemný limit

29.11.2018 17:00

Srdečně Vás zveme na 5. sálovou aukci výtvarného umění a starožitností, která se bude konat ve čtvrtek 29. 11. 2018 od 18:00 hod. v Galerii USTAR, Rytířská 532/9, 110 00 Praha 1.

Horejc Jaroslav a Franta Anýž

Horejc Jaroslav a Franta Anýž

Horejc Jaroslav a Franta Anýž

Horejc Jaroslav a Franta Anýž

Horejc Jaroslav a Franta Anýž

Horejc Jaroslav a Franta Anýž

Horejc Jaroslav a Franta Anýž