Čechy, okolo roku 1710, unikátní a velkolepě pojatý barokní rám s celkovými rozměry 193 x 177 x 9 cm, velmi kvalitní mistrovská řezba ve formě rozvilin, dřevo, zlacení provedeno kombinací plátkového zlata a metalu, velmi dobrý stav – mírně poškozeno.

Předmět prohlášen za kulturní památku ČR.

Písemný limit

29.11.2018 17:00

Monumentální barokní rozvilinový rám na zrcadlo