Československo, rok 1936, odznak pro absolventy československé Válečné školy, 1936 - Benešův ročník, stříbro o ryzosti 900/1000, značeno Karnet – Kyselý Praha, mistrovská značka KK, značeno prvorepublikovou puncovní značkou – Tatry, na rubu vyryto Vomáčka, velmi pěkný stav, celková hmotnost 46,74 g, rozměry 6,2 x 4,4 x 1,8 cm.

Písemný limit

29.11.2018 17:00

Srdečně Vás zveme na 5. sálovou aukci výtvarného umění a starožitností, která se bude konat ve čtvrtek 29. 11. 2018 od 18:00 hod. v Galerii USTAR, Rytířská 532/9, 110 00 Praha 1.

Stříbrný odznak - Benešův ročník 1936