Čechy, 40. až 50. léta 20. století, loutka pana Prokouka od režiséra, výtvarníka a animátora Karla Zemana (1910 – 1989), loutka vytvořená z různých materiálů – dřevo, textil, provázky, aj., pozdější elektroinstalace, celkové rozměry: 41 x 11 x 11 cm, původní stav – mírně poškozeno, viz foto.

Vyvolávací cena:
5 000 Kč
20 000 - 30 000 Kč

Písemný limit

10.10.2021 17:00

Karel Zeman (1910 – 1989), loutka pana Prokouka