Pokušení, rok 1878, olej na plátně, signováno a datováno vpravo dole, rozměry malby 98 x 75 cm, celkové rozměry s rámem 124,5 x 98 cm, velmi dobrý stav – viz foto, v minulosti rentoilováno, nepatrně poškozeno.

Vyvolávací cena:
46 000 Kč
60 000 - 70 000 Kč

Písemný limit

10.10.2021 17:00

Walter Dendy Sadler (1854-1923)