Španělský námořník, olej na plátně, nesignováno, na zadní straně pozůstalostní razítko autora, rozměry malby 23,5 x 13,5 cm, celkové rozměry s rámem 35 x 25 cm, stav viz foto, lehce poškozený rám.

25.9.2022 18:00

František Ondrúšek (1861 - 1932)