Mlékařka, olej na kartonu, signováno vlevo J. Koudelka, rozměry malby 69 x 49 cm, celkové rozměry s rámem 86 x 66 cm, malba ve velmi dobrém původním stavu, viz foto, poškozený rám.

25.9.2022 18:00

Josef Koudelka (1877-1960)

Josef Koudelka (1877-1960)

Josef Koudelka (1877-1960)

Josef Koudelka (1877-1960)

Josef Koudelka (1877-1960)