Šohaj u sv. Antoníčka, rok 1929, olej na plátně, signováno a datováno vlevo dole JU 29, rozměry malby 75,5 x 51 cm, celkové rozměry s rámem 109,5 x 85 cm, velmi dobrý původní stav, viz foto, nepatrně poškozeno.

Provenience: významná privátní sbírka

25.9.2022 18:00

Joža Uprka (1861 - 1940)

Joža Uprka (1861 - 1940)

Joža Uprka (1861 - 1940)

Joža Uprka (1861 - 1940)