Koroptve, po roce 1915, olej na plátně, signováno vpravo dole Lolek, rozměry malby 66 x 96 cm, na rubu přípis, celkové rozměry s rámem 88 x 118 cm, velmi dobrý stav, viz foto, nepatrně poškozeno.

Provenience: významná privátní sbírka

25.9.2022 18:00

Stanislav Lolek (1873 - 1936)

Stanislav Lolek (1873 - 1936)

Stanislav Lolek (1873 - 1936)

Stanislav Lolek (1873 - 1936)

Stanislav Lolek (1873 - 1936)

Stanislav Lolek (1873 - 1936)