Název: U továrny
Datace: rok 1918
Technika: olej na plátně
Signováno a datováno: vpravo dole Anton Klinger 1918
Rozměry malby: 48 x 56 cm
Stav: původní, nmírně poškozeno, viz foto, rámováno

Anton Klinger

Anton Klinger

Anton Klinger

Anton Klinger

Anton Klinger