Koně v zápřahu, 2. polovina 19. století, olej na plátně, rozměry malby 37 x 58 cm, signováno vlevo dole, na rubu razítko A. Ebeseder, Wien, Opernring 9, rámováno v dobovém blondelovém rámu.

Vyvolávací cena:
26 000 Kč
35 000 - 45 000 Kč

Písemný limit

Autor neurčen - signováno

Autor neurčen - signováno

Autor neurčen - signováno