Název díla: Ukřižovaný
Datace: rok 1942
Technika: barevná litografie na papíře
Rozměry: 46,5 x 31 cm
Stav: viz foto, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 500 - 4 500 Kč

Písemný limit

Bauch Jan (1898 - 1995)

Bauch Jan (1898 - 1995)

Bauch Jan (1898 - 1995)

Bauch Jan (1898 - 1995)

Bauch Jan (1898 - 1995)