Název díla: Moře
Technika: olej na kartonu
Rozměry malby: 29,5 x 60 cm
Stav: viz foto, mírně poškozeno, rámováno, zaskleno

Beran Aljo (1907 - 1990)

Beran Aljo (1907 - 1990)

Beran Aljo (1907 - 1990)

Beran Aljo (1907 - 1990)

Beran Aljo (1907 - 1990)