Děvčátko s panenkou, olej na plátně, 26,5 x 32,5 cm, signováno vpravo dole HB, rámováno.

Vyvolávací cena:
22 000 Kč
40 000 - 50 000 Kč

Písemný limit

Boettinger Hugo (1880 - 1934)

Boettinger Hugo (1880 - 1934)

Boettinger Hugo (1880 - 1934)

Boettinger Hugo (1880 - 1934)

Boettinger Hugo (1880 - 1934)

Boettinger Hugo (1880 - 1934)